Endoplayer je speciální aplikace pro práci s uloženými videi/obrázky.

Endoplayer je opravdu hlavně přehrávač videa, kde jsme omezili zbytečné funkce na minimum a přidali několik zajímavých funkcí. Aplikace je určena pro ovládání pomocí dotykové obrazovky.

Aplikace tedy umožňuje otevřít video (asociace/drag&drop), procházet celé video pomocí posuvníku, procházet snímek po snímku pomocí rolovacího kolečka. Jemná navigace je ideální pro nalezení optimálního snímku například po laryngoskopii, kdy má lékař často jen několik sekund na to, aby viděl, co potřebuje, kvůli dávicímu reflexu. A z videa lze uložit aktuální snímek jednoduchým kliknutím na tlačítko zachycení.

Porovnávání

Představte si, že pacient přijde k lékaři a ten pořídí videozáznam, na kterém je nález jasně viditelný, a doporučí pacientovi léčbu. Po dalších třech týdnech přijde pacient na kontrolu a lékař pořídí video z kontroly. Obě tato videa si pak prohlédne vedle sebe a má tak objektivní srovnání vývoje onemocnění.

 

Sdílení

Další důležitá funkce Endoplayeru vzešla přímo z požadavku jednoho z našich zákazníků. Nahrávání videí a obrázků pro něj představovalo způsob, jak konzultovat nejednoznačné nálezy se svým nadřízeným. Připojení videa k e-mailu však často není možné kvůli jeho velikosti a pouhý obrázek nemá takovou vypovídací hodnotu. Proto jsme v našem Endoplayeru umožnili nahrát anonymizované video na náš server jediným kliknutím. Po nahrání je automaticky vytvořena webová stránka s tímto videem a odkaz na tuto stránku je zaslán uživateli, který video nahrál. Video se po 14 dnech automaticky odstraní. Odkaz na webovou stránku s tímto videem lze jednoduše použít při konzultaci.